محل تبلیغات شما
وقتی که پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله و سلم به سنی رسیده بود که باید ازدواج می کرد . عموی پیامبر اسلام ، حضرت ابوطالب و همسر وی حضرت فاطمه بنت اسد سلام الله علیها تصمیم گرفتند که زن مناسبی برای حضرت انتخاب کنند .
حضرت خدیجه سلام الله علیها از این تصمیم با خبر شد ، کسی را به نزد پیامبر اسلام فرستاد و علاقه خود را نسبت به ایشان ابراز کرد و اظهار نمود که من مایل هستم با شما ازدواج کنم .
پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله و سلم عموی خود ، حضرت ابوطالب علیه السلام را از این ماجرا با خبر کرد و با ایشان در این باره م نمود . وقتی که عموی پیامبر و همسرش از تصمیم خدیجه سلام الله علیها با خبر شدند خیلی از این جریان استقبال کردند .
عموی پیامبر به همراه تعدادی از بزرگان بنی هاشم به خانه خویلد بن اسد و یا به روایتی به نزد ورقه بن نوفل رفتند و خدیجه را از آنها برای پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله و سلم خواستگاری کردند و حضرت خدیجه سلام الله علیها به این خواستگاری جواب مثبت دادند .

تشکیل شورای عالی فرهنگی

شادی رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم

لینک کانال حدیث عشق

الله ,حضرت ,پیامبر ,علیها ,خدیجه ,سلام ,سلام الله ,پیامبر اسلام ,الله علیها ,آله و ,و سلم

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

quibrookarplan میز پلاستیکی همراه سیار تحریر کودک بزرگسالان سالمندان لب تاپ مسافرتی 2020 tinggalodiff ثبت لوگو - ثبت فوری شرکت hamsiketsio تجربه های کار فرهنگی وب لژیون همسفر اعظم امینی caqualebme siomirobo voysungzberor